Kontaktujte nás

Radi sa s vami spojíme

ZŠ Narnia Trnava je súčasťou siete škôl Narnií a jej zriaďovateľom je Združenie škôl  C.S. Lewisa .ú.z.. Za projektom ZŠ Narnia Trnava stojí najmä tím odhodlaných trnavčanov a miestny zbor Cirkvi bratskej.

Základná škola Narnia Trnava

Mozartova 10, Trnava
  • 0911 192 435
  • sekretariat@narniatt.sk
  • Mozartova 10, 917 08 Trnava

Sekretariát Narnia Trnava je prvým kontaktom pre všeobecné informácie, pre záujemcov o štúdium na našej škole, pre rodičov žiakov ohľadom administratívy a platieb.

Komunikácia je pre nás v Narnii jeden z dôležitých pilierov a preto Vám radi poskytneme informácie a odpovieme na Vaše otázky. Neváhajte nás kontaktovať, budeme radi :).

Mgr. Petra Klementovičová

Riaditeľka
  • 0903 939 997
  • petra.klementovicova@narniatt.sk

Petra je pedagogička prvého stupňa s mnohoročnými skúsenosťami na rôznych typoch základných škôl. Pôsobila ako učiteľka na štátnej škole, neskôr ako učiteľka a zástupkyňa riaditeľa na tradičnej cirkevnej škole, až napokon bola súčasťou pedagogického tímu, ktorý rozbehol CZŠ Narnia v Pezinku. Túžbu vidieť aj v Trnave školu, do ktorej chodia deti i učitelia s radosťou, Petra nosí v srdci z celého tímu najdlhšie – od chvíle ako sa do nášho mesta v roku 2012 prisťahovala. S manželom Jurajom vychováva dve čulé deti. Pri vzniku ZŠ Narnia Trnava bola súčasťou zakladateľského tímu. Dnes v ZŠ Narnia Trnava zastáva rolu riaditeľky a a je hlavnou vedúcou pre pedagogickú oblasť. 

Mgr. Ján Grexa

Líder pre nepedagogické procesy
  • jan.grexa@narniatt.sk

Jano je absolventom fakulty manažmentu Univerzity Komenského. Je to mladý muž s veľkým srdcom a víziou, ktorá nás všetkých presahuje. Chce vidieť školu, na ktorej sú deti s učiteľmi reálnymi partnermi na ceste objavovania života. Jano pracuje ako konzultant procesného a projektového manažmentu v spoločnosti, ktorá sa venuje rozvoju podnikateľských stratégií, ľudského potenciálu a procesov formou interaktívneho vzdelávania, poradenstva, koučingu a riadenia projektov. Je jedným zo zakladateľov ZŠ Narnia v Trnave a dnes sa v Narnii venuje najmä startegickému smerovaniu školy.

PaedDr. Roman Baranovič

riaditeľ Združenia škôl C. S. Lewisa
  • roman.baranovic@narnia.sk