Spoznajte nás

Lucia Svrčeková

učiteľka 1.A
 • lucia.svrcekova@narniatt.sk
 • konzultačné hodiny: štvrtok 13:00 - 14:00

Lucka do trnavskej Narnie priplávala z exotického ostrova Ružomberok. Počas svojej plavby sa zastavila aj v prístave Rožňava, kde svoje učiteľské dobrodružstvo začala. Napriek krátkej učiteľskej kariére má rôznorodé a bohaté skúsenosti. Ak by niekde jej loď stroskotala, určite by mala zbalené zrnká voňavej kávy, dobrú knihu a bicykel. O jej dobrosrdečnosti a láskavosti ste už určite počuli. Ak nie, príďte sa o tom presvedčiť do triedy 1.A.

Alexandra Banová

učiteľka v Rest Time 1.A
 • alexandra.banova@narniatt.sk

Lenka Nižniková

učiteľka 2.A
 • lenka.niznikova@narniatt.sk
 • konzultačné hodiny: pondelok 13:00 - 14:00

Kristína Krajčovičová

učiteľka v Rest Time 2.A
 • kristina.krajcovicova@narniatt.sk

Timea Gonšenicová

učiteľka 3.A
 • timea.gonsenicova@narniatt.sk
 • konzultačné hodiny: streda 12:00 - 13:00

Timea je mladá učiteľka zamilovaná do detských duší. Pochádza z malebného Liptova, ale túžba stať sa učiteľkou ju priviedla do Trnavy, kde nadobudla pedagogické vzdelanie. Popri štúdiu sa venovala práci s deťmi ako dobrovoľníčka. Svoje prvé učiteľské skúsenosti sa rozhodla hľadať v Anglicku, no láska k rodnej krajine ju po roku pritiahla späť do Trnavy. Rada číta, cestuje, spoznáva životné príbehy ľudí a objavuje dobro v ľudských srdciach. V trnavskej Narnii sprevádza zázračnou cestou poznania našich druhákov.

Jozef Grexa

učiteľ v Rest Time 3.A, učiteľ náboženstva
 • jozef.grexa@narniatt.sk

Jozef je vizionár, ktorý rád sníva odvážne sny. Jeho vášňou je meniť svet láskou, ktorej zdrojom je sám Ježiš Kristus. Vyštudoval softvérové inžinierstvo, ale už ho nebaví sedieť za počítačom. Radšej sa rozhodol spolu s ostatnými Narnijčanmi formovať budúce stĺpy našej spoločnosti - naše deti - v Narnii má aj tri vlastné. Rád hrá aj pozerá futbal, pracuje s drevom a stavia nové a originálne veci. S manželkou Maruškou žijú spoločnú túžbu - rozširovať neviditeľné hranice Božieho kráľovstva kamkoľvek cez nich Božia láska dočiahne.

Soňa Tomešová

učiteľka 4.A
 • sona.tomesova@narniatt.sk
 • konzultačné hodiny: pondelok 12:00 - 13:00

Soňa je vedúcou programov pre deti v trnavskej Cirkvi bratskej a podieľala sa na organizácii viacerých detských podujatí. Od začiatku je veľkým fanúšikom Narnie v Trnave. Miluje prírodu, rada pečie a je všestranne umelecky nadaná. Má manžela a dve deti. V trnavskej Narnii skvele zvláda triedu najstarších žiakov.

Silvia Bučičová

učiteľka v Rest Time 4.A
 • silvia.bucicova@narniatt.sk

Marek Korňan

učiteľ anglického jazyka
 • marek.kornan@narniatt.sk
 • konzultačné hodiny: štvrtok 13:00 - 14:00

Marek je láskavý človek s veľkým srdcom pre deti, ktorý vníma učiteľstvo ako svoje poslanie a má z neho radosť. Všetkých nás v tíme účí tomu čo znamená priateľstvo a láska. Marek je skúsený pedagóg, ktorému záleží na tom, aby z detí rástli zdraví, schopní a stále skúmajúci ľudia s úctou k Bohu, životu i druhým. Marek učil jazyky najprv na štátnej škole a neskôr v bratislavskej Narnii. S manželkou býva vo Svätom Jure. V trnavskej Narnii učí angličtinu a niektoré podporné predmety. 

Petronela Belišová

učiteľka anglického jazyka a asistentka
 • petronela.belisova@narniatt.sk
 • konzultačné hodiny: pondelok 13:30 - 14:30

Annetta Bosak

english native speaker
 • annetta.bosak@narniatt.sk

Daniela Kinčiová

učiteľka v Rest Time
 • daniela.kinciova@narniatt.sk

Lucia Drgoňová

učiteľka v Rest Time

Jana Kohút

učiteľka náboženstva

Beáta Aštaryová

špeciálny pedagóg
 • beata.astaryova@narniatt.sk

Beáta je vyštudovaná špeciálna pedagogička s viacročnou praxou v Narnii Pezinok. Momentálne je na rodičovskej dovolenke. V Trnave sa venuje deťom so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami (deti s poruchami učenia, poruchami pozornosti, hyperaktivitou,...) a zároveň poskytuje poradenstvo rodičom a pedagógom. 

Petra Klementovičová

riaditeľka školy
 • petra.klementovicova@narniatt.sk

Petra je pedagogička prvého stupňa s mnohoročnými skúsenosťami na rôznych typoch základných škôl. Pôsobila ako učiteľka na štátnej škole, neskôr ako učiteľka a zástupkyňa riaditeľa na tradičnej cirkevnej škole, až napokon bola súčasťou pedagogického tímu, ktorý rozbehol CZŠ Narnia v Pezinku. Túžbu vidieť aj v Trnave školu, do ktorej chodia deti i učitelia s radosťou, Petra nosí v srdci z celého tímu najdlhšie – od chvíle ako sa do nášho mesta v roku 2012 prisťahovala. S manželom Jurajom vychováva dve čulé deti a je hlavnou vedúcou pre pedagogickú oblasť a riaditeľkou školy.

Ján Grexa

Líder pre nepedagogické procesy
 • jan.grexa@narniatt.sk

Jano je absolventom fakulty manažmentu Univerzity Komenského. Je to mladý muž s výnimočným talentom, veľkým srdcom a víziou, ktorá nás všetkých presahuje. Chce vidieť školu, na ktorej sú deti s učiteľmi reálnymi partnermi na ceste objavovania života. V Narnii Trnava má v rukách strategické smerovanie školy. Jano je zároveň konzultantom v spoločnosti, ktorá pracuje na rozvoji podnikateľských stratégií, ľudského potenciálu a procesov formou interaktívneho vzdelávania, poradenstva, koučingu a riadenia projektov. 

Kristína Bujňáková

koordinátor pre nepedagogické procesy / tajomník
 • kristina.bujnakova@narniatt.sk

Kristínka je v trnavskej Narnii nová posila do „koča aj do voza“. Ako tajomník zabezpečuje chod administratívy, úzko spolupracuje s vedením školy a koordinuje všetky možné aj nemožné nepedagogické školské procesy. A že ich je viac ako dosť, by sama vedela povedať najlepšie. Má oči takmer všade, výborné komunikačné schopnosti a citlivo rieši aj menej príjemné situácie. Doma má jedného pokojného manžela a dvoch podarených narnijčanov.  

Ľubica Vařáková

mzdy a účtovníctvo
 • lubica.varakova@narniatt.sk

V Narnii má Ľubka na starosti ekonomický úsek. Vďačíme je za to, že všetky finančné, personálne a mzdové výkazy, reporty, uzávierky, daňové priznania alebo aj také výplaty máme vždy včas a na poriadku. Má neuveriteľnú schopnosť plne sa sústrediť na svoju prácu – môžete okolo nej hovoriť naozaj čokoľvek, pokiaľ je zahĺbená v narnijskom účtovníctve, nebude vás počuť. 
Ľubka je neskutočne príjemná a láskavá žena. Má cit pre pekné veci, je skvelá kuchárka a rada sa motká v záhrade medzi hriadkami. Pochádza z Podlužian, do Trnavy sa prisťahovala len nedávno spolu s manželom, ktorý je evanjelickým farárom v trnavskom zbore ECAV.

Lucia Ščuková

starostlivosť o čistotu v škole

Lucia Sosnarová

starostlivosť o čistotu v škole